logo

Fotografia Ślubna Łódź

Fotografia Ślubna

Zapis historii rodziny w formie, jaką jest fotografia ślubna to najlepszy sposób, aby zatrzymać najpiękniejsze ulotne chwile w swej pamięci. Profesjonalna pamiątka, która zostanie z tobą na zawsze, to zdjęcia ślubne które uchwycą każdą ważną sekundę i zatrzymają czas.

To właśnie dobry fotograf ślubny sprawi, że każda emocja zostanie uwieczniona i wywoła wzruszenie. Takie momenty jak ceremonia czy pierwszy taniec pozostaną żywe nie tylko w Waszej pamięci. Wiem, jak ważny w moim zawodzie jest profesjonalizm, aby Wasz najważniejszy dzień był idealny - dlatego subtelnie towarzyszę wam w trakcie przygotowań, wypowiadania sakramentalnego “TAK”, błysku obrączek nakładanych na palce aż po wesele i oczepiny.

Dużo osób wysyła mi zapytania odnośnie moich pakietów - nigdy takich nie posiadałem ponieważ wolę podejście indywidualne do każdej pary. Ale skoro jest zapotrzebowanie - stworzyłem takowe. Proszę traktować je jednak poglądowo - zawsze możecie coś zmienić, przestawić. To Wasz dzień, a ja dostosuje się do Waszych potrzeb.

 • Fotografia Ślubna Pakiet

 • Niebieski
 • Fotoreportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub USC

  Pendrive z 40 najlepszymi fotografiami poddanymi profesjonalnemu retuszowi oraz min 150 zdjęć obrobionych cyfrowo w dwóch wersjach. Pierwsza jest przystosowana do social mediów (facebook, instagram), druga do wydruków/odbitek.

 • Fotografia Ślubna Pakiet

 • Żółty
 • Reportaż ślubny składający się z ceremonii ślubnej w kościele lub USC oraz przyjęcia weselnego do 1:00 lub oczepin.

  Pendrive z 100 najlepszymi fotografiami poddanymi profesjonalnemu retuszowi oraz min 300 zdjęć obrobionych cyfrowo w dwóch wersjach. Pierwsza jest przystosowana do social mediów (facebook, instagram), druga do wydruków/odbitek.
  Galeria online na mojej stronie.
  Fotografie wyretuszowane w wersji papierowej (15x10cm) w drewnianym ozdobnym pudełku.

 • Fotografia Ślubna Pakiet

 • Czerwony
 • Pełny reportaż z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Jestem z Wami od przygotowań przez ceremonie ślubną, wesele aż po sesje plenerową w tym samym dniu.

  Pendrive z 150 najlepszymi fotografiami poddanymi profesjonalnemu retuszowi oraz min 500 zdjęć obrobionych cyfrowo w dwóch wersjach. Pierwsza jest przystosowana do social mediów (facebook, instagram), druga do wydruków/odbitek.
  Galeria online na mojej stronie.
  Fotografie wyretuszowane w wersji papierowej (15x10cm) w drewnianym ozdobnym pudełku.

Projektor

W trakcie zabawy weselnej wyświetlane są zdjęcia z dzieciństwa Pary Młodej, ślubu i wesela.
+500pln

Zniżka 10%

Zniżka na dowolny pakiet dla par które dokonają rezerwacji 12 miesięcy wcześniej.

SESJA PLENEROWA

Sesja plenerowa w innym dniu niż ślub.
+450pln;

Fotoksiążka A4

Fotoksiazka w formacie A4.
+250pln

Drugi Fotograf

Co dwie głowy to nie jedna. Liczba zdjęć w pakietach ulega podwojeniu.
+1250pln;

sesja narzeczeńska

Sesja dla narzeczonych.
+250pln

Fotoksiążka 30x30cm

Fotoksiążka na papierze fotograficznym 30x30cm
+350pln

Fotografia Ślubna Łódź

Sesja ślubna to szczególna forma ukazania szczęścia dwojga ludzi. Wybierając fotografa z miasta Łódź, zyskujesz ukryte piękno tego miejsca. Tajemnicze zakamarki, które odkryłem dorastając w Łodzi, dodadzą szczególnego charakteru Waszej sesji zdjęciowej i wdzięcznie dają uchwycić się w obiektyw aparatu. Jeśli łódzka metropolia nie jest tym czego szukacie, chętnie wybiorę się z wami w Karpaty- moją druga miłość. Plener w górach jest wprost stworzony by ukazać uczucie kochającej się pary. Fotografia ślubna w takim miejscu daje fotografowi wachlarz pomysłów na niepowtarzalne ujęcia.

Zdjęcia Ślubne
Fotografia Ślubna Łódź

.

Fotograf ślubny to nie tylko człowiek który wykonuje zdjęcia, ale także subtelna osoba której powierzacie rodzinne chwile i dba o bezpieczeństwo Waszych wspomnień. Troszczy się o to, aby w tak ważnym dniu nie utracili Państwo wszystkich zdjęć, dlatego też są one u mnie bezpiecznie chronione.

Skontaktujcie się ze mną by dowiedzieć się o każdy szczegół naszej współpracy. Mam nadzieję już wkrótce będę towarzyszył Wam w trakcie najważniejszego dnia w Waszym życiu jako fotograf ślubny.